Library Haul

20. června 2017 v 14:30 | Nina. |  Haul
ZDRAVÍM VŠECHNY,
dnes tu pro vás mám článek o knížkách, které jsem si zatím půjčila v knihovně na prázdniny. Dohromady jich mám doma 16, ale budu mluvit jen o těch, co jsem si půjčila tento týden.
Ano. 16 knížek je hodně. Bylo mi to i trochu trapné, když jsem čekala na výpis, ale proč? Na stránkách knihovny je napsané, že knihy teď půjčují na celé léto a můžeme si jich půjčit až 60. Tak proč se na mě knihovnice dívaly jako na šílence, že jich mám půjčeno 16? Nevím, kolik toho budu schopna přečíst, ale mám teď už volno a chci mít výběr.
Rozhodně se nestyďte za to, že si půjčujete hodně knížek. Od toho knihovny jsou ;)

Tak a teď k těm knížkám:
Halfwild a Halflost - Sally Green
Před týdnem jsem přečetla první knihu Halfbad a když jsem knihu vracela, spatřila jsem zbylé dvě knihy v trilogii. Tak snad ji o prázdninách dokončím.

Insurgent a Allegiant - Veronica Roth
Další pokračování a tentokrát je to trilogie Divergent. V mé knihovně není zrovna moc dobrých knížek v angličtině na půjčení, ale našla jsem tam Divergenci a jsem za to ráda. Knihy jsme si přečíst nechtěla, ale nakonec jsem se k tomu odhodlala a první díl se mi moc líbil, tak jsem zvědavá...

Farma zvířat - George Orwell
Od Orwella jsem už přečetla 1984 kvůli maturitě, ale kniha se pro mě stala nejen povinnou četbou, ale i jednou z mých nejoblíbenějších knih, a tak jsem si chtěla přečíst i další známé dílo od autora.

Pád andělů - Susan Ee
O téhle knize jsem poprvé slyšela díky booktubu. Kniha je poměrně krátká a pojednává o apokalypse způsobenou anděly. Bohužel jsem zjistila, že kniha patří do trilogie a třetí díl se do češtiny nepřeložil. Pokud se mi bude kniha líbit, budu si ji muset zakoupit v angličtině.

Bestie je zvíře - Paternella van Arsdale
Na zadní straně obálky je napsaná básnička, která mě zaujala. Také jsem přečetla první stránku a ta se mi také líbila. Nechtěla jsem si však přečíst o čem kniha je, takže to pro mě bude překvapení.

Všechny malé zázraky - Jennifer Nivenová
Další kniha, o které jsem se dozvěděla z youtubu. Pár lidí ji doporučovalo, pár lidem se nelíbila. Já se rozhodla si ji přečíst a zjistit, jak se mi bude líbit. Vím jen to, že se kniha zabývá duševním zdravím.

Rok zázraků - Sarah Winmanová
Upřímně netuším o čem ta kniha má být, ale už jsem na ni v knihovně narazila tolikrát, že jsem se rozhodla si jí vzít s sebou domů. Asi to tak má být.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama