Newbie Tag

17. června 2017 v 21:08 | Nina. |  Tags
ZDRAVÍM VŠECHNY, co zabloudili na můj nově vytvořený blog.
Na začátek bych se asi měla trochu představit, že?
Tak tedy. Říkejte mi Nina. Jsem nenapravitelný snílek. Je mi 18 let, ale pořád čekám na svůj dopis z Bradavic. Podle Pottermore bych byla zařazena do Havraspáru a já nemohu nesouhlasit.
Více faktů o mně si nechám na jiný tag ;)

Tento tag je původně dělaný pro booktubery, ale já se zatím na natáčení necítím, takže jsem si otázky trochu poupravila, aby mi zapadaly do formy blogu.

1. Proč sis založila tento blog?
Upřímně jsem se do čtení zamilovala nedávno. Jako malá jsem vůbec nečetla. Teď si však bez knížek nedovedu svůj život představit a chci se s někým podělit se svými dojmy a názory. Většinu času jsem tím otravovala mamku, ale bylo by fajn diskutovat i s jinými knihomoly.

2. Co můžeš nového a zajímavého přinést do sféry bookblogů?
Nejspíš ty moje názory :D Každý člověk je jiný a originální...

3. Na co se těšíš nejvíce ohledně psaní na blog?
Nejvíce se těším na to, že budu schopna psát o knížkách.

4. Proč miluješ čtení?
Tak tohle bude asi ta nejmíň originální odpověď, ale tak to prostě cítí většina knihomolů. Čtení miluji, protože mi otevře dveře k různým novým světům. Můžu zažít šílené dobrodružství v dystopickém městě, učit se kouzlit ve Škole čar a kouzel v Bradavicích, anebo poznat blíž země v našem světě, do kterých bych se jednou chtěla podívat.

5. Jaká knížka/knižní série tě dostala ke čtení?
Když jsem byla na základce, tak jsem pár knížek četla, ale nic moc mi neříkaly. Mně se nikdy nelíbily knihy pro děti, ani když jsem jedním byla.
Pak jsem si přečetla Rozbřesk od Stephenie Meyer. Až tehdy jsem pochopila, že čtení může být vlastně zábava. Mimochodem jestli si říkáte, proč mě ke čtení dostal Rozbřesk a ne Stmívání, tak je to tím, že jsem z této série přečetla Rozbřesk jako první. Já se totiž začala koukat nejdříve na filmy, ale pak už jsem nemohla vydržet to čekání na poslední díl, který měl být rozdělený na dvě části, a tak jsem si knihu přečetla. Od té doby čtení zbožňuji.

6. Kdy jsi začala číst?
Asi když jsem dostala kartičku do knihovny. Tím jsem získala možnost neomezeného přístupu ke knihám. Ale skutečným čtenářem jsem se stala, až když jsem nastoupila na střední.

7. Kde čteš?
Já dokážu číst kdekoliv. Doma, v MHD, ve škole, v práci, venku, dokonce i za chůze.

8. Jaké knížky čteš nejraději?
Já si myslím, že jsem ten typ člověka, který zvládne číst snad cokoliv, když je to aspoň nějak slušně napsané. Ale mými nejoblíbenějšími knihami jsou ty, které mají v sobě aspoň trochu magie.

Tak to je vše k mému newbie tag a k mému úplně prvnímu článku.

Budu se těšit u dalšího příspěvku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama